იუსტიციის მინისტრის პირველმა მოადგილემ ლევან ხარანაულმა დანაშაულის პრევენციის, არასაპატიმრო სასჯელთა აღსრულებისა და პრობაციის ეროვნული სააგენტოს უფროსის მოადგილეები წარადგინა.
მიხეილ ზაზაშვილი - დანაშაულის პრევენციის, არასაპატიმრო სასჯელთა აღსრულებისა და პრობაციის ეროვნული სააგენტოს უფროსის პირველი მოადგილე, პროფესიით იურისტია. დაამთავრა ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, მას სახელმწიფო სამსახურში მუშაობის მრავალწლიანი გამოცდილება აქვს.
ალექსი მაზმიშვილი - დანაშაულის პრევენციის, არასაპატიმრო სასჯელთა აღსრულებისა და პრობაციის ეროვნული სააგენტოს უფროსის მოადგილე.
პროფესიით იურისტია, დაამთავრა ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, აქვს საჯარო სამსახურში მრავალწლიანი გამოცდილება.

First Deputy Minister of Justice, Levan Kharanauli, introduced the newly appointed Deputy Heads of the National Agency for Crime Prevention, Execution of Non-Custodial Sentences and Probation.
Mikheil Zazashvili has been appointed as the First Deputy Head of the Agency. A lawyer by profession, he is a graduate of Ivane Javakhishvili Tbilisi State University and has extensive experience in public service.
Aleksi Mazmishvili has been appointed as Deputy Head of the Agency. Also a graduate of Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, he brings many years of experience in public service.