დანაშაულის პრევენციის, არასაპატიმრო სასჯელთა აღსრულებისა და პრობაციის ეროვნული სააგენტოს არასრულწლოვანთა რეფერირების ცენტრში გოგონათა საერთაშორისო დღე აღინიშნა.
ღონისძიება მიზნად ისახავდა მოზარდებში საკუთარი უფლებებისა და განათლების შესახებ ცნობიერების ამაღლებას. შეხვედრის დასასრულს ბენეფიციარ გოგონებს სიმბოლური საჩუქრები გადაეცათ.
სააგენტო მომავალშიც გააგრძელებს არასრულწლოვანთა მხარდაჭერისა და მათი პიროვნული განვითარების ხელშეწყობას.

The International Day of the Girl Child was celebrated at the Juvenile Referral Center of the National Agency for Crime Prevention, Non-custodial Sentences and Probation.
The event focused on raising awareness among juveniles about their rights and the importance of education. At the end of the meeting, the beneficiary girls received symbolic gifts.
The agency remains committed to supporting juveniles and fostering their personal growth and development in the future.