იუსტიციის სამინისტროს სსიპ „დანაშაულის პრევენციის, არასაპატიმრო სასჯელთა აღსრულებისა და პრობაციის ეროვნული სააგენტოს დღე
იუსტიციის მინისტრმა პაატა სალიამ სამსახურებრივი მოვალეობის კეთილსინდისიერად შესრულებისთვის იუსტიციის სამინისტროს სსიპ „დანაშაულის პრევენციის, არასაპატიმრო სასჯელთა აღსრულებისა და პრობაციის ეროვნული სააგენტოს“ 29 თანამშრომელი მადლობის სიგელებით დააჯილდოვა.
დაჯილდოება სააგენტოს პროფესიულ დღესთან დაკავშირებული ღონისძიების ფარგლებში გაიმართა. იუსტიციის მინისტრმა თანამშრომლებს პროფესიული დღე მიულოცა და ხაზი გაუსვა სააგენტოს განსაკუთრებულ როლს განმეორებითი დანაშაულის პრევენციისა და საზოგადოებრივი უსაფრთხოების უზრუნველყოფის კუთხით.
ღონისძიების დამსწრეებს სიტყვით მიმართა სააგენტოს ხელმძღვანელმა ნიკა ცხვარაშვილმა. მან თანამშრომლებს გაწეული საქმიანობისთვის მადლობა გადაუხადა და წარმატებები უსურვა სამომავლო საქმიანობაში.

Professional Day of the National Agency for Crime Prevention, Non-custodial Sentences and Probation of the Ministry of Justice
Minister of Justice Paata Salia presented certificates of appreciation to 29 employees of the National Agency for Crime Prevention, Non-custodial Sentences and Probation under the Ministry of Justice. The awards recognized their conscientious and dedicated performance of official duties.
The ceremony was held as part of an event celebrating the Agency’s Professional Day. The Minister of Justice congratulated the staff on their professional day and highlighted the crucial role the Agency plays in preventing recidivism and strengthening public safety.
Nika Tskharashvili, Head of the Agency, also addressed attendees, expressing gratitude to the staff for their commitment and wishing them success in their future activities.