დანაშაულის პრევენციის, არასაპატიმრო სასჯელთა აღსრულებისა და პრობაციის ეროვნული სააგენტოს არასრულწლოვანი ბენეფიციარები რუსთავის ისტორიულ მუზეუმს ესტუმრნენ.
დანაშაულის პრევენციის, არასაპატიმრო სასჯელთა აღსრულებისა და პრობაციის ეროვნული სააგენტოს არასრულწლოვანი ბენეფიციარები  რუსთავის ისტორიულ მუზეუმს ესტუმრნენ.
კულტურულ-შემეცნებითი პროექტის ფარგლებში განხორციელდა პროგრამა „სახალისო არქეოლოგია“. საგანმანათლებლო პროგრამის მიზანია მსჯავრდებულთა რეაბილიტაციისა და რესოციალიზაციის პროცესის მხარდაჭერა.

Juvenile beneficiaries of the National Agency for Crime Prevention, Non-custodial Sentences and Probation visited the Rustavi Historical Museum.
The program “Fun Archaeology” was implemented within the framework of the cultural-cognitive project. The goal of the educational program is to support the rehabilitation and resocialization process of convicts.
The Agency plans to continue organizing similar educational and cultural activities for its beneficiaries in the future.