არასრულწლოვანი ბენეფიციარები შინაგან საქმეთა სამინისტროს საზოგადოებრივი უსაფრთხოების მართვის ცენტრ 112-ს ესტუმრნენ.
დანაშაულის პრევენციის, არასაპატიმრო სასჯელთა აღსრულებისა და პრობაციის ეროვნული სააგენტოს არასრულწლოვანი ბენეფიციარები შინაგან საქმეთა სამინისტროს საზოგადოებრივი უსაფრთხოების მართვის ცენტრ 112-ს ესტუმრნენ.
მოზარდებმა დაათვალიერეს 112-ის სამუშაო დარბაზი და გაეცნენ სამსახურის მუშაობის სპეციფიკას. ასევე, მიიღეს ინფორმაცია გადაუდებელი დახმარების ნომრის 112-ის დანიშნულებასა და მნიშვნელობაზე.
სააგენტო მომავალშიც გააგრძელებს ბენეფიციართა საგანმანათლებლო და საინფორმაციო აქტივობების განხორციელებას, რაც ახალგაზრდებში სამართლებრივი ცნობიერების ამაღლებას ისახავს მიზნად.

Juvenile beneficiaries of the National Agency for Crime Prevention, Non-Custodial Sentences and Probation visited the Public Safety Command Center 112 of the Ministry of Internal Affairs.
During the visit, the juveniles toured the 112 operations room and learned about the specific functions and responsibilities of the service. They also received information about the purpose and importance of the emergency number - 112.
The Agency plans to continue organizing educational and informational activities for its beneficiaries in the future, to enhance legal awareness and promote responsible citizenship among young people.